Kategorie

Newsletter

http://pestebnitechnika.cz/img/p/8/6/7/867-thickbox_default.jpg Zobrazit v plné velikosti

Multiflow V2 24 - 250l tank

31 900,00 Kč

9 other products in the same category:

Systém Multiflow V2 24 je hydroponický systém, který zahrnuje principy stolů Ebb a Flood, ale je umístěný přímo na zemi a bez potřeby výstavby pevných stolů. Systém Multiflow pracuje s vysokým objemovým podílem zásobních živin přiváděných k rostlinám, což znamená, že je zachováván důležitý poměr mezi hladinou vody, pH a živinami a poskytuje stabilní prostředí pro výjimečné výnosy. Každý cyklus přidávání živin je naprogramován digitálním časovačem s týdením režimem bez nutnosti nadměrně zavlažovat substrát, aby se zabránilo akumulaci toxické soli (typické u systémů rockwool nebo při ručním hnojení). Systémy Multifl ow jsou vhodné pro mnoho substrátů, například keramzit, kokosová vlákna, mapito, perlit / vermiculit, kompost a mnoho uživatelských směsí.

Systém Multiflow V2 24 obsahuje čtyři části:
1. Plastový barel na vodu (250 l), který obsahuje živiny a čerpadlo.
2. 24 souprav pěstebních nádob (cca 10 l) obsahujících substrát a rostliny.
3. Regulátor Ebb a Flood (mozek systému), který zahrnuje další čerpadlo a reguluje zahájení
a dobu trvání cyklů z

Z vodní nádrže jsou živiny přečerpávány do regulátoru, poté jsou potrubím rozváděny pomocí gravitace na dno nádob a následně odváděny zpět do substrátu a k zavlažování kořenů rostliny. Hladinu vody určuje regulátor. Po krátké době (určované časovačem) regulátor čerpadla (mozek) živiny nasaje a vrátí je do zásobníku, jakmile hladina vody v regulátoru poklesne, steče voda v pěstební nádobě gravitací dolů a vrátí se do regulátoru, a poté do nádrže. Tento typ zavlažování je také znám jako Ebb a Flood.

V2 má sofistikovaný vestavěný digitální časovač vyvinutý pro snadné použití a spolehlivost. Uživatel může naprogramovat 1 až 6 cyklů zásobování živinami za den po dobumaximálně 45 minut v týdením cyklu. Takže třeba v případě mladých rostlin, které chcete zavlažovat každé 2 až 3 dny, jednoduše nastavíte časovač dle svých potřeb. Není nutné ruční zavlažování jako u analogového 24hodinového časovače modelu V1. Kromě toho, pokud nedojde k naprogramování, časovač se automaticky vynuluje a bude spouštět cykly každých 15 minut.

No customer comments for the moment.

Write your review

Multiflow V2 24 - 250l tank

Multiflow V2 24 - 250l tank

Write your review